Привітання голови громади Анатолія ТИМЧУКА з Днем знань

?Шановні освітяни, батьки, дорогі учні!

Щиро вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року!

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Сьогодні окупанти відіібрали у нас можливість святкувати його за багаторічними традиціями.

Та попри надскладні виклики воєнного часу ми розпочинаємо новий навчальний рік, відкриваючи двері знань у освітніх закладах нашої громади.

В таких складних умовах розпочинається для нас новий навчальний рік.

Дорогі вчителі. Бажаю вам неймовірних сил, здоров'я, натхнення, оптимізму, ентузіазму, сміливості, наполегливості, рішучості, бадьорості та багато чудових ідей, щоб передати учням нові знання, щоб зробити цей навчальний рік дуже успішним і плодотворним. Всіх благ вам!

З 1 вересня, любі учні, скоряйте нові вершини знань, вчіться доброму та здійснюйте заповітні мрії, хай кожен урок знаменується перемогою, хай здобуті знання та навички відкривають перед вами нові двері до мрій, інтересів та рекордів.. А ваші здібності та наполегливість хай стануть запорукою визначних успіхів у зміцненні України!??

Бажаю вам творчого натхнення, взаєморозуміння та миру вашим родинам!??

З повагою – селищний голова Анатолій ТИМЧУК