Сьогодні, 24 серпня, відбулось урочисте покладання квітів до могил загиблих воїнів у війні з росією.

Наша Незалежність дається важкою ціною. За ці роки війни і особливо останні 6 місяців гине багато українських воїнів. Нажаль і в нашій громаді є втрати. І цей біль ніколи не пройде...

Ми повинні пам’ятати наших загиблих воїнів-земляків. Вони боролися за наше мирне небо і за те щоб ми жили в Незалежній державі.??

Керівництво громади відвідали могили Валентина ПЕТРУКА (с.Гута-Чугорська), Станіслава КУЗЬМІНСЬКОГО (с.Рункошів), Владислава БАКАЄВА (смт Стара Ушиця).??

Вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання, поклали до могил живі квіти й низько вклонилися перед їхньою мужністю, героїзмом, незламністю духу та жертовним служінням Українському народові.??

Фото без опису  Фото без опису