Привітання голови громади Анатолія ТИМЧУКА з Днем Незалежності України!

  • 387

Фото без опису

Шановні жителі та гості Староушицької громади!

Щиро вітаю Вас із нагоди 31-ї річниці Незалежності України!??

Цей знаменний день демократії й громадської злагоди нашого народу став поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати - 24 серпня - і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян.

В часи, коли Україні та її народові доводиться відстоювати свій суверенітет та свободу у жорстокій війні з російською федерацією, День Незалежності України є особливим святом для кожного українця та українки.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.??

Вітаю кожного українця та кожну українку з цим важливим для нас днем - Днем Незалежності України! Вірю, що зовсім скоро наш народ відвоює свободу!

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. З нами Бог і Україна.

Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України??

Зі святом Вас! Із Днем Незалежності!??

З повагою – селищний голова Анатолій ТИМЧУК