В Староушицькій територіальній громаді відбувся велопробіг з нагоди Дня Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня, з нагоди Дня Державного Прапора України?? в Староушицькій територіальній громаді відбувся велопробіг!?????

Перед самим стартом велопробігу до учасників звернувся голова громади Анатолій ТИМЧУК та привітав всіх зі святом. Були вручені подяки волонтерам та активним жителям. Це свято має велике загальнодержавне значення як свято суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.??

Велопробіг стартував за маршрутом Стара Ушиця – Бакота?. Також по цьому маршруту до учасників долучились жителі старостинських округів громади.

Ось вже вдруге такий захід проходить у нашій громаді. Всі хто взяв участь у даному заході отримали позитивні враження.

Сподіваємось, це стане гарною традицією для відзначення Дня Держаного Прапора України.??