Найменші мешканці Старої Ушиці отримали чудовий подарунок.

Нещодавно в центрі Старої Ушиці акціонерним товариством «Подільський цемент», за сприяння голови Кам’янець-Подільської районної ради Михайла СІМАШКЕВИЧА, було встановлено дитячий ігровий комплекс. Його було встановлено біля вже наявного дитячого майданчика, чим значно збільшено ігрову зону для дітей.

Варто зазначити, розширення ігрової зони  за рахунок нового ігрового комплексу стало дуже доречним в цей час. Адже кількість дітей в Старій Ушиці значно збільшилася. Тепер діти отримали додаткові можливості активно проводити своє дозвілля.

Староушицька селищна рада висловлює щиру вдячність і подяку АТ «Подільський цемент», і голові Кам’янець-Подільської районної ради Михайлу СІМАШКЕВИЧУ за таку гарну справу.

Бажаємо Вам і Вашим  колективам невичерпної енергії, процвітання, здоров’я і благополуччя