??У Староушицькій громаді внутрішньо переміщені особи отримали продуктові набори від благодійної організації “World Central Kitchen”

??Американський благодійний фонд World Central Kitchen підтримує харчовими продуктами переселенців з багатьох населених пунктів різних областей України. Гуманітарна організація була заснована у 2010 році іспанським шеф-кухарем Хосе Андресом. Її місія - годувати людей у гарячих точках, які постраждали внаслідок гуманітарних катастроф. WCK допомагала людям у Гаїті, Пуерто-Рико, Нікарагуа та Перу. На сьогодні World Central Kitchen допомагає українцям, які постраждали через війну.

??Дані продуктові набори розраховані на одну родину. В одному наборі – цукор, гречка, борошно, горох, вівсяна крупа, тушковане м’ясо птиці, консерви, квасоля, згущене молоко, олія, арахіс, сухарі та фрукти.????

?Дякуємо “World Central Kitchen” за підтримку! Все буде Україна!??

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису