Спільно з АСТАР та коштом проекту Британської ради придбано напівпрофесійні дегідрати.

Історія співпраці зі Староушицькою громадою триває вже не один рік. ??

Восени 2021 команда Агенція Сталого Розвитку АСТАР взяла участь у пітчингу - проєкті Британської ради по створенню та модернізації зеленого туристичного маршруту Легенди Пониззя. Навесні 2022 року планувалося цифрування та дообладнання новими вказівниками маршруту, також розширення кількість локацій та проведення навчання координаторів маршруту. ??

У зв'язку з війною відбулася реструктуризація проєкту - залучені кошти були перенаправлені на підтримку харчової безпеки, зокрема внутрішьо переміщених осіб (ВПО), які тимчасово проживають у закладах громади. Завдяки придбаним сушаркам одного з лідерів побутових напівпрофесійних дегідраторів, з'явилася можливість для заготівлі та сушіння фруктів, овочів, м'яса, риби, трав тощо.

Обладнання можна використовувати як для забезпечення власних потреб, так і для формування харчових наборів.

Отже, Староушицька громада у синергії з #АСТАР лише укріплює свої позиції, рухаючись до своїх горизонтів при формуванні замкнутих циклів виробництва. ?

ТВОРИМО МАЙБУТНЄ ЗМІНЮЮЧИ СУЧАСНІСТЬ