Оголошується старт II щорічного онлайн-конкурсу дитячих малюнків до Дня НЕЗАЛЕЖНОСТІ України - 24.08.2022.

? Цьогорічна тема: «Моя родина – мирна Україна!» ??

? Конкурс проводиться для дітей Гуменецької, Жванецької, Китайгородської, Орининської, Слобідсько-Кульчієвецької, Староушицької, Кам'янець-Подільської міської ОТГ Кам'янець-Подільського району від 6 до 16 років.

Отже, 1 етап.

? До 5 серпня 2022 р. – малюємо та надсилаємо на ел.пошту klantsa.deputat@gmail.com 1 малюнок формату не менше А4. Надсилаєм фото малюнка, малюнок зберігаємо.

В листі потрібно вказати П.І.Б. конкурсанта, дату народження, адресу проживання та контактний телефон одного з батьків (законного представника).

?? Бажаю натхнення!

Кам’янець-Подільська міська рада