Допомога для пересленців та дітей громади

????Минулого тижня в смт Стара Ушиця перебував голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло СІМАШКЕВИЧ. Для тимчасово переміщених осіб, що перебувають у нашій громаді та потребують підтримку доставили гуманітарну допомогу. В переліку допомоги були: продукти харчування, памперси, іграшки, дитяче харчування, одяг, виноград.

????Кам’янець-Подільська районна рада на чолі з Михайлом Євстафійовичем, вже не вперше надавали допомогу для забезпечення проживання тимчасово переміщених осіб, що перебувають на території Староушицької громади.

????Також завдяки Кам'янець-Подільській районній раді, ГО «ДЕМОКРАТИЧНА ІНІЦІАТИВА», ГО «ВЗАЄМОДОПОМОГА «РАТУША» для дитячої футбольної команди Старої Ушиці підготували подарунки, а саме: спортивна форма, шкарпетки, насоси, м’ячі, футбольні ворота, конуси????????

????Щиро дякуємо районній раді за розуміння та надану допомогу! В єдності наша сила!????????

Фото без опису  Фото без опису