Випуск 2022 в Староушицькій громаді

  • 875

Випуск 2022 року увійде в історію. Для України та Староушицької громади – це особливий випускний в умовах воєнного стану.

Саме таким - не святковим, а патріотичним, не безтурботним, втім піднесеним...

Вдивляючись в очі кожного з цьогорічних випускників можна побачити безмежну силу. Їх запал надихає, а серця палають щирою любов'ю до Батьківщини.

В ці дні попрощалися з дитинством колишні одинадцятикласники Староушицького, Подільського та Грушківського ліцею,  а також дев'ятикласники Чабанівської гімназії

Ми віримо - вони ті, хто змінить країну на краще.

Вітаємо вас! Мирного вам неба і щасливої долі! Бажаємо знайти своє місце в житті, підкорити не одну вершину, здійснити мрії, Нехай доросле життя буде сповненим нових можливостей і перспектив. Блискучих ідей та успіхів вам!

 

 

Подільський ліцей

25 червня у нашому ліцеї відбувся Випускний вечір.

Цього року з нашого родинного гніздечка вилетіло п'ять пташенят.

Красуні-дівчата у новомодних сукнях, які дивували нас своєю красою та галантні кавалери – хлопці, гордо стояли на сцені актової зали ліцею, де і проходила церемонія вручення атестатів.

Багато теплих слів та побажань, цього вечора прозвучало для випускників від батьків, директора ліцею, вчителів та майбутніх першачків.

Випускники ж власні почуття виражали художніми номерами та словами вдячності.

Кульмінацією заходу став ніжний шкільний вальс. Як символ прощання з дитинством, з безтурботними шкільними роками.

Тож щасливої дороги, дорогі Випускники!

Летіть, соколята, здіймайтеся у височінь! Нехай ласкаве сонце зігріває весь ваш життєвий шлях, безхмарне небо кличе вас у незвідані світи, а на землі, як на повній ниві, чекає добробут, довгоочікуваний спокій та віра в щасливе майбутнє!

В добру, щасливу та мирну путь, дорогі Випускники.

 

 

 

Грушківський ліцей

Вітаємо випусників 2022 року! Бажаємо Вам озброїтися вірою в свої сили, надією на краще та оптимізмом. І нехай у вас все неодмінно вийде! В добру путь!

 

 

Староушицький ліцей

Дорогі наші випускники! Ми безмежно вами пишаємося! Ви - наша гордість, наша надія, наше майбутнє! Разом ми впоралися з усіма труднощами.

Щиро вітаємо вас з таким важливим життєвим етапом. Нехай ваші знання, вміння та таланти змінять Україну на краще. Бажаємо вам миру, здійснення мрій, впевненості в завтрашньому дні та достатку. У добру путь!!!

 

 

Чабанівська гімназія

Вітаємо наших чудових, активних, талановитих дев'ятикласників зі святом.

Бажаємо вам не зупинятись на досягнутому, завжди залишатися вірними шкільній дружбі, впевнено крокувати до своєї мети.

Радійте, смійтесь, подорожуйте, зростайте і перемагайте!!!