Допомога від благодійної організації "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІСТО СОНЦЯ"

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

??За сприяння Депутата Верховної Ради Ігоря Марчука, від благодійної організації "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІСТО СОНЦЯ" до Староушицької громади надійшла гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів, а також ковдри та одяг. З частини наданої допомоги було сформовано 30 пакунків допомоги для багатодітних сімей внутрішньо переміщених осіб. Вже неодноразово даний благодійний фонд готував подарунки для дітей громади.

??Щира подяка Ігорю Марчуку та Олені Марчук за надану допомогу. Ця допомога, безсумнівно, відчутна підтримка для нашої громади. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Сьогодні, як ніколи ми повинні бути згуртованими та допомагати один одному! Адже допомагаючи один одному в цей складний час, ми стаємо ще сильнішими!