Привітання з Днем медичного працівника

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ!

Щиро й сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем медичного працівника!

Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, хто має відношення до порятунку людського життя. Прийміть щирі вітання та сердечну подяку за Вашу благородну працю, високу професійність, моральність та лікарську честь.

Немає місії благороднішої, ніж повернути хворому радість одужання, і немає місії відповідальнішої, бо в руках лікаря – життя людини. Ми цінуємо Вашу високу компетентність, професійність, вміння долати всі труднощі і робити неможливе в боротьбі з недугами.

Щиро зичу Вам міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій роботі. Завжди будьте переможцями у боротьбі за життя і здоров’я людини. Нехай добро, яке ви робите, повертається до Вас сторицею. Нехай Господь рясно благословить кожен день вашого життя!

голова Староушицької ТГ - Анатолій ТИМЧУК