Зустріч із власниками зелених садиб громади

10 червня, в приміщенні Староушицької селищної ради, відбулася зустріч керівництва громади, КП «Відроження» із власниками зелених садиб????. Було обговорено ряд питань, зокрема: про співпрацю, організація та оплата вивозу сміття, вдосконалення та доповнення зеленого маршруту ????«Легенди Пониззя», розміщення інформації на сайті, розчищення шляхів підїзду до зони відпочинку. На зустрічі виступили голова громади Анатолій ТИМЧУК, експерт з розвитку туризму Сергій ТОЛСТІХІН, керівник ТІЦ САНТА БАКОТА Адріана ВІТЕР, директор КП «Відродження» Ігор ВОЛЬСЬКИЙ.

?Також власникам садиб нагадали, що питання сплати туристичного збору є відповідальним для всіх без винятку.

??Туризм???? – це один із пріоритетів, тому керівництво громади завжди буде робити всі можливі кроки покращення спільної роботи. Від власників садиб також чекаємо зустрічних кроків.