Під час літнього відпочинку на берегах Дністра, питання безпеки на воді є одним із найважливіших.

Під час літнього відпочинку на берегах Дністра????, питання безпеки на воді є одним із найважливіших.????

????З початком купального сезону люди масово вирушають на відпочинок на водойму. Поліція громади долучилася до спілкування з людьми, щоби застерегти їх від небезпеки.

Один із таких заходів провели у місцях для купання на території громади. Відпочивальникам розповіли головні правила поведінки на воді та наголосили на їх суворому дотриманні.

???????????Правоохоронці нагадали бути обережними та дисциплінованими. І пам’ятати: навіть той, хто добре плаває, повинен суворо дотримуватися правил поведінки на воді.

Також поліція закликає і дорослих і дітей бути обережними та не нехтувати правилами відпочинку, нагадувати про безпеку.