З Днем журналіста!
З Днем журналіста!
Ваша діяльність сьогодні, як ніколи, дуже важлива для суспільства, ваше слово, яке є голосом правди, додає надії та сповнює серця вірою в перемогу добра та світла.
Патріотичність, порядність, об’єктивність, неупередженість, високі професійні якості – усі ці чесноти, притаманні українським журналістам, спрямовані на безкомпромісну боротьбу в інформаційному просторі, який наразі є справжнім полем бою.
Сміливе, правдиве слово – ваша зброя, якою ви наближаєте нашу перемогу, вселяєте в серця людей віру в краще майбутнє країни.
Сьогодні ми як ніколи цінуємо вашу справу, пишаємося вашою мужністю! Тому що ваше слово під час війни є надпотужною зброєю у боротьбі правди з брехнею і ворожою пропагандою!
Миру, натхнення вам і побільше яскравих сюжетів про мирне, щасливе житття у нашій вільній процвітаючій країні!
З повагою – селищний голова Анатолій ТИМЧУК