Автопарк 35 ДПРП смт Стара Ушиця поповнився новеньким пожежно-рятувальним автомобілем

????Багаторічна співпраця Хмельниччини, загалом і Кам’янеччини зокрема, із закордонними партнерами добре відчувається у важкі для всієї країни часи. Завдяки співпраці польських партнерів і Кам’янець-Подільської районної ради наша громада отримала новеньке авто для рятувальників, що технічно покращить їх роботу. Такий подарунок Староушицька територіальна громада отримала від друзів з гміни Дзвола.

????Автопарк ?????????35 ДПРП смт Стара Ушиця поповнився новеньким пожежно-рятувальним автомобілем ???? MERCEDES-BENZ LP 813, який урочисто вручили нашим рятувальникам голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло СІМАШКЕВИЧ, голова громади Анатолій ТИМЧУК та начальник Кам’янець-Подільського районного управління ГУ ДСНС у Хмельницькій області Віталій МЕЛЬНИК.