У Хмельницькому СБУ викрила ще одного зрадника українського народу

  • 361

Фото без опису

У Хмельницькому СБУ викрила ще одного зрадника українського народу

Служба безпеки України затримала 54-річного хмельничанина, який сприяв російським окупантам у проведенні підривної діяльності проти України.

Слідчі встановили, що у березні 2022 року інформатор зголосився співпрацювати зі спецслужбами рф.

За наявною інформацією, він «зливав» ворогу дані військового характеру. Передавав фото та відео матеріали щодо фунціонування та охорони військових частин, розташованих в обласному центрі, місця дислокації українських військовослужбовців, маршрути переміщення техніки ЗСУ, відомості про фортифікаційні споруди навколо Хмельницького. Крім того, зловмисник, маючи спеціальну військову освіту, ініціативно розробив та передав «другу» карту-схему оптимально вигідного маршруту танкового наступу рашистів, в обхід цих захисних споруд.

Агента затримали на гарячому під час фотографування для «замовників» одного із об'єктів критичної інфраструктури міста. Російські військові планували нанести по ньому ракетні удари, щоб заблокувати поставки іноземного озброєння в зону бойових дій.

У межах розпочатого кримінального провадження, затриманому оголошено про підозру у державній зраді (ч.2 ст.111 КК України).

Заходи з викриття проводились УСБУ у Хмельницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.