Привітання голови громади Анатолія ТИМЧУКА з Днем вишиванки

????????????????????????

Дорогі мешканці та гості Староушицької громади??

Вітаємо усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!????????

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.

Вишиванка — це наша національна святиня. Це наш національний оберіг, символ наших автентичних традицій та розмаїтої культури. Саме вишиванка символізує та несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. ????????

Вишиванка — наша національна святиня. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід. А ще така традиція об’єднує наші сім’ї, родини, є живим ланцюгом між поколіннями, джерелом невмирущості та самобутності.

Тож давайте разом докладемо всіх зусиль для збереження мудрості і сили тисячолітніх традицій, які дають нам натхнення до праці та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави, нашого краю!????????

З Днем вишиванки Вас?? ????????

З повагою — селищний голова Анатолій ТИМЧУК

????????????????????????