??Хмельницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України докладає зусилля, аби підтримати населення нашої громади та вимушених переселенців.

??В понеділок в смт Стара Ушиця, у вівторок у с. Грушка та с. Чабанівка лікарі організації Червоного Хреста, надавали безкоштовні медичні консультації для всіх бажаючих.

????Прийоми проводили лікарі терапевт та психолог. Люди мали змогу пройти кардіограму, зробити аналіз крові на цукор, при потребі безкоштовно отримати необхідні медикаменти.

?Селищний голова Анатолій ТИМЧУК відвідав територіальний центр, та поспілкувався із мешканцями та представниками організації.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

??Вже черговий раз організація турбується про жителів громади та долею людей, що вимушені були залишити свої домівки у важкий час.

????Ми вдячні організації за підтримку та розуміння, за надану допомогу для людей.