ПАТРІОТИ СТАРОУШИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

?До гарних справ щодня долучаються жителі нашої громади.

Нещодавно волонтери громади оголошували збір коштів на допомогу у придбанні автомобіля для військовослужбовців ЗСУ на передову і вже невдовзі автомобіль було придбано та доставлено для воїнів. Автомобіль прибув до місця призначення не пустий, а з необхідним вантажем.

?Ford Transit буде допомагати нашим воїнам у боротьбі з ворогом.??

Значну суму довелось зібрати завдяки нашим підприємцям.

Висловлюємо щиру подяку всім хто долучився коштами та підготовці буса до далекої дороги на схід.

?Окрема подяка: Притуляку Василю Петровичу;

Лавському Мирославу Анатолійовичу;

Чорному Віктору Володимировичу;

Руденюку Івану;

Білезі Анатолію; Вольському Ігорю;

?підприємцям с.Подільське:

Бугаєвському Василеві, Гаймеру Вадиму, Гуменюк Володимиру.

Вони допомогли коштами у розмірі більш ніж половина вартості автомобіля.

?Приємно, що наші діти також долучаються до збору коштів на потреби збройних сил України.???????? Назар Савицький, учень 1-го класу Подільського ліцею віддав 100 $???? власних коштів на потреби збройних сил України.???? Для нього найкращий подарунок – це перемога у війні нашої держави! А для нас найкращий скарб – це наші діти, наше майбутнє! Ось такі дітки, патріоти проживають у нашій громаді. Дякуємо тобі Назарчику за твій вагомий внесок заради перемоги нашої армії!????????

Дякуємо всім нашим людям за вашу працю заради нашої з вами перемоги!????