На території Староушицької територіальної громади відбуваються заходи з благоустрою в рамках щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

  • 173

Попри важкі часи для країни, на території Староушицької територіальної громади відбуваються заходи з благоустрою в рамках щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля".????

Триває генеральне весняне прибирання. 15 квітня, працівники селищної ради, закладів освіти а також небайдужі мешканці прибирали і впорядковували територію громади.

Висловлюємо щиру подяку за участь у толоці, небайдужим жителям, які з розумінням ставляться та допомагають упорядковувати нашу громаду

Мешканців територіальної громади закликаємо впорядкувати ділянки навколо домогосподарств, прибрати побутове сміття, залишки сухої рослинності, гілля, будівельні матеріали та відходи.

Приємно, що жителі, а також наші гості, активно долучаються до благоустрою????. Однак, важливо не просто організовувати подібні заходи, але й попереджати причини їх виникнення. Тож, дбаймо про чистоту й порядок у нашій громаді.