??Наші жителі громади, місцеві волонтери вже вкоте від початку війни, збирають допомогу нашим воїнам, які зараз на передовій.

??З перших днів війни, яку розв’язала російська федерація, всю Україну охопила нова, потужна хвиля волонтерства та посиленої допомоги Збройним Силам України.???????? Наша громада також не стала осторонь. Ми українці об’єдналися у своєму прагненні допомогти нашим воїнам, які мужньо б’ються із ворогом. Наші хлопці вже не раз доставляли важливу передачу для воїнів у багато гарячих точок нашої держави. Вчора було доставлено чергову партію вантажу для наших воїнів що тримають оборону північної частини України.

??Нашим військовим цього разу була відправлена допомога продуктів харчування, напоїв та засобів гігієни.

Привіт великий і подяка жителям громади від наших захисників!????

Хлопці, ми віримо у вас! Збройні сили України – ми з вами! ????????Будемо працювати! Будемо допомагати!??????

Фото без опису  Фото без опису