В день пам’яті та примирення, а також напередодні 77-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в населенних пунктах громади відбулося покладання квітів загиблим воїнам.

  • 757

Фото без опису

Сьогодні , 8 травня, в день пам’яті та примирення, а також напередодні 77-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, щоб віддати шану нашим землякам, що полягли у нерівній боротьбі з нацистами в буремні роки Другої світової війни,  відбулось покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам.

 Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів , які загинули у Другій світовій війні.

   Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. У День Перемоги ,  пам’яті та примирення , ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість наших земляків.

Віддаючи найглибшу шану тим, хто сімдесят сім років тому захистив Україну і світ від нацистської навали, висловлюємо слова подяки і підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз воюють та боронять незалежність і суверенітет держави від російської агресії

Згадаймо тих, хто не повернувся з фронтів Другої Світової війни, хто не дійшов до Перемоги згадаймо наших героїв що загинули у війні за свободу нашої держави.

Світла пам’ять тим, хто поліг смертю хоробрих…

Пам’ять усім, чиї серця обпалила Друга світова війна і тим, хто віддав своє життя за свободу українського народу…

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису