В день пам’яті та примирення, а також напередодні 77-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в населенних пунктах громади відбулося покладання квітів загиблим воїнам.

  • 728

Сьогодні , 8 травня, в день пам’яті та примирення, а також напередодні 77-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, щоб віддати шану нашим землякам, що полягли у нерівній боротьбі з нацистами в буремні роки Другої світової війни,  відбулось покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам.

 Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів , які загинули у Другій світовій війні.

   Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. У День Перемоги ,  пам’яті та примирення , ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість наших земляків.

Віддаючи найглибшу шану тим, хто сімдесят сім років тому захистив Україну і світ від нацистської навали, висловлюємо слова подяки і підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз воюють та боронять незалежність і суверенітет держави від російської агресії

Згадаймо тих, хто не повернувся з фронтів Другої Світової війни, хто не дійшов до Перемоги згадаймо наших героїв що загинули у війні за свободу нашої держави.

Світла пам’ять тим, хто поліг смертю хоробрих…

Пам’ять усім, чиї серця обпалила Друга світова війна і тим, хто віддав своє життя за свободу українського народу…