Відбулась чергова оперативна нарада щодо діяльності громади у військовий час.

Протягом вихідних днів селищна рада продовжує працювати. Відбулась чергова оперативна нарада щодо діяльності громади у військовий час.

На даний момент із добровольців нашої громади сформовані підрозділи громадського формування з охорони громадського порядку Староушицької територіальної громади «Дністер».

Інформуємо, що станом на 11 год 27 лютого на території Староушицької громади прийнято на поселення 117 біженців, але їх кількість постійно збільшується. В усіх осіб здійснюється перевірка паспортних даних. Особливу увагу звертаємо на чоловіків призовного віку.

Повідомляємо, що продовжується збір допомоги для біженців. Речі та продукти можна приносити в клубні заклади всіх населених пунктів та в ЦНАП смт Стара Ушиця.

Також закликаємо всіх мешканців громади допомогти зі збором продуктів тривалого зберігання для наших військових, які захищають Україну. Сьогодні буде відправлено черговий вантаж продуктів.