Шановні жителі громади!

Шановні жителі громади!

У зв’язку з початком відкритої збройної агресії Росії просимо не піддаватися паніці, зберігати спокій та по можливості залишатися вдома.

Заклади освіти працюватимуть в дистанційному режимі до окремого рішення.

Разом з тим, повідомляємо , що в кожному старостинському окрузі в адмінприміщеннях старостатів працюють Консультаційні пункти.

Метою ворога є паніка та хаос. Значить, нам треба не панікувати й не метушитися. Судячи по всьому, саме паніка була метою першого удару.

Що робити:

• Зарядіть всі пристрої

• Читайте лише перевірені джерела -- офіційні сторінки органів влади, варті довіри медіа та блогери.

• Не читайте жодних анонімних телеграм-каналів, навіть проукраїнських.

• Нічого не поширюйте з неперевірених джерел. Повторюємо: нічого не поширюйте з неперевірених джерел.

• Не публікуйте жодних карт. Навіть якщо дуже хочеться. Не публікуйте жодних фото української техніки, жодних фото вибухів чи пожеж (не треба працювати коригувальниками вогню для ворога).

• Мобільні мережі можуть бути перевантажені -- не панікуйте. Спитайте себе, чи дійсно треба подзвонити, і якщо так, то спробуйте ще раз.