20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні????????

Цього дня ми вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Багато з них віддали своє життя захищаючи ідеали демократії та свободи людини. “Небесною Сотнею” називають загиблих учасників Революції Гідності 2014-го. Вони є уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості. Схиляємо голови перед їхнім великим подвигом!

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень народу до європейських цінностей.????????

Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи.

Бажаю нашій землі миру і злагоди, а нашій державі – процвітання, сили і свободи!

Слава Україні! Героям слава!????????

З повагою – селищний голова Анатолій ТИМЧУК