День єднання

В ЄДНОСТІ НАША СИЛА????????

Сьогодні, 16-го лютого, в Україні вперше відзначають День єднання! ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Свято впроваджене указом президента України № 53/2022 від 14 лютого 2022 року з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Староушицька селищна рада долучилася до виконання Державного гімну України та підняття Державного Прапора???????? тим самим демонструючи, що ми великий та незламний народ, який прагне жити в мирній державі.

Разом ми Сила. Разом ми Сім’я. Разом ми Родина і Україна в нас ЄДИНА!????????

В закладах освіти та культури Староушицької громади проведено ряд заходів до Дня єднання, які є надзвичайно важливими для патріотичного виховання та згуртування молоді.

Фото без опису  Фото без опису