Представники Староушицької та Бурштинської територіальних громад стали учасниками волонтерського проєкту

У січні стартував новий проект Фонду Освітньої Діяльності Fundacja Dzia?a? Edukacyjnych KReAdukacja (Люблін, Польща) у з Агенція Сталого Розвитку АСТАР (Хмельницький, Україна).
Метою проекту є передача досвіду організації волонтерства для учасників з України. До проекту залучені дві громади з України - Староушицька ТГ і Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.
На початковому етапі буде проводитися он-лайн тренінг у сфері громадянської освіти. Тоді 5 найактивніших людей ???? приїдуть до Польщі на стажування, під час якого зможуть ознайомитися з діяльністю польської організації та візяти участь у кількох навчальних візитах та стажуваннях в інших неурядових організаціях з Любліна, які займаються ???? пропагуванням волонтерства серед молоді та дорослих. Останнім заходом у проекті буде розробка ??стандартів роботи волонтерського центру польськими партнерами для України. В результаті наприкінці 2022 року в Хмельницькому буде створено перший Волонтерський центр.