ЩЕДРУВАННЯ НА ЩЕДРИЙ ВЕЧІР

ЩЕДРУВАННЯ НА ЩЕДРИЙ ВЕЧІР

Напередодні старого Нового року, за давньою народною традицією, справляють Щедрий вечір – веселе українське свято з обрядами, забавами та багатою кутею. За народними традиціями, у цей день всім слід весело гуляти та щедрувати: ходити по оселях з побажаннями господарям щастя, здоров’я та достатку.

Ось і вчора, 13 січня, щедрувальники клубних закладів з вітаннями, піснями та щедрівками вітали жителів своїх населенних пунктів. Вбрані в яскраві народні костюми, щедрувальники з радістю ділились гарним настроєм, щирістю душі та найкращими побажаннями на Новий рік. Дзвінким переливом лунали голоси виконавців, бажаючи людям здоров’я, достатку, здійснення мрій, всіляких гараздів, і саме головне – миру.

Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису