11 січня в м.Кам’янець-Подільський проходив фольклорний фестиваль «Подільська Маланка - 2022». Обрядові дійства новорічно-різдвяного циклу презентували учасники 23 аматорських фольклорних колективів Кам’янеччини, Чемеровеччини та Новоушиччини, три з яких зі Староушицької громади – народний фольклорно-етнографічний колектив «Трудівниця» Гораївського сільського клубу (керівник Галина Горобець), вокальний колектив «Подоляни» Нефедівського сільського будинку культури (керівник Тетяна Остапчук) та вокальний колектив «Чоловіче щастя» Гуто-Чугорського сільського клубу (керівник Олеся Кошевко).

Завдячуючи керівникам цих аматорських колективів та їх учасникам, зберігаються славні традиції, звичаї та обряди українського народу.