Новорічне привітання голови Староушицької громади Анатолія ТИМЧУКА

Шановні жителі Староушицької громади!

Щиро вітаю вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Це усіма нами улюблені дні, наповнені світлом свята, спільної радості, веселощів, очікування дива, душевного тепла та надії.

Проводжаючи 2021 рік ми залишаємо в ньому усі негаразди, перегортаємо ще одну сторінку життя  та передаємо естафету добра і віри року прийдешньому.

Новий рік і Різдво Христове - традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на  добрі справи та здобутки. Сердечно зичу,  щоб новий 2022 рік приніс нам усім мир, спокій, впевненість у майбутньому, додав нових сил для втілення найзаповітніших мрій. Хай множаться щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі, а зимові свята подарують радісний настрій та приємні зустрічі. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік прийдешній.

Веселих Новорічних та Різдвяних свят!

З повагою – голова Староушицької громади Анатолій ТИМЧУК