Минулого тижня в Староушицькій громаді відбулась зустріч  директора Навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів Подільського державного університету Місюка Миколи Васильовича з головою громади Анатолієм ТИМЧУКОМ  та представниками селищної ради.

Захід відбувся в рамках  співпраці та підписаного меморандуму між університетом та селищною радою. Договір передбачає співробітництво у формі підготовки та реалізації спільних проєктів щодо навчання, проведення педагогічних та виробничих практик, профорієнтаційних, виховних, культурно-освітніх заходів тощо.

Договір розрахований на перспективу реалізації освітніх, наукових, соціальних, міжнародних проєктів спрямованих на співробітнитво.