Вільні творити майбутнє!

Вільні творити майбутнє!

Під таким девізом 17 грудня у м. Хмельницький відбувся обласний молодіжний форум “Хмельниччина молодіжна”. Форум зібрав з усієї області представників молодіжних рад, громадських організацій, які працюють з молоддю; активну молодь та працівників структурних підрозділів територіальних громад, до повноважень яких відноситься реалізація державної молодіжної політики. Староушицьку громаду на форумі представляла начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Наталія Іванівна Бичок.

У програмі форуму – панельні дискусії та тренінги, присвячені важливим питанням новітньої молодіжної політики.

Учасників форуму привітали Володимир Юр’єв, заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації, та Тетяна Зеленко, заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради.