ТЕРМІНОВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

ТЕРМІНОВЕ ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні жителі Староушицької територіальної громади зверніть увагу. Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що по області, в тому числі і в Староушицькій громаді, рахується значна кількість боржників – фізичних осіб. Найбільша сума податкового боргу з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та платі за землю з фізичних осіб, а це місцеві податки, які в повному обсязі зараховуються до місцевих бюджетів та забезпечують фінансову стабільність територіальної громади.

Староушицька селищна рада рекомендує добровільно дотримуватися вимог податкового законодавства, своєчасної оплати податкових зобов’язань, які визначені  Податковим кодексом України. У разі погашення  податкового зобов’язання протягом періоду з 1 березня 2020 року по 31.12.2021 року на всій території України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), у зв’язку із порушенням строків сплати податкових зобов’язань, визначених статтею 57 Податкового кодексу України, штрафні санкції згідно вимог статті 124 ПКУ не застосовуються.

За детальною інформацією звертайтеся до фінансового відділу Староушицької селищної ради.