Умісті Чернівці відбувся І Національний туристичний саміт.

✅У вівторок, 12 грудня 2023 року, у місті Чернівці відбулась знакова подія для українського туризму – І Національний туристичний саміт.

✅Голова Староушицької громади Анатолій ТИМЧУК взяв участь у даному заході.

✅Захід зібрав провідних експертів, науковців та стейкхолдерів туристичної галузі, народних депутатів України, представників європейського проєкту підтримки U-LEAD, представників міжнародних туристичних організацій та Європейського парламенту.

✅Учасники мали можливість взяти участь в пізнавальних панельних дискусіях та обговорили:

- найефективніші підходи та інструменти для відновлення туристичного сектору в складних умовах війни з росією;

- концепцію створення туристичних маршрутів пам'яті та меморіалізації історичних подій, пов'язаних зі звитяжною боротьбою українців з російськими загарбниками;

- стратегії та проєкти для глибшої інтеграції України у європейський туристичний простір;

- підходи для розвитку бізнесу у туристичній сфері та покращення інфраструктури;

- ідеї для формування унікальних туристичних дестинацій та туристичного продукту в регіонах.

🤝Дякуємо організаторам заходу – Державному агентству розвитку туризму України, Чернівецькій міській раді за запрошення.

🙏Віримо у Перемогу та ЗСУ. Дякуємо армії, що можемо планувати та обговорювати плани на майбутнє!🇺🇦