ЗУСТРІНЕМО ГЕРОЯ ГІДНО

🇺🇦ЗУСТРІНЕМО ГЕРОЯ ГІДНО.🕯

🔵Повідомляємо мешканців Староушицької громади про те, що прощання з загиблим Михайлом БЛАЖЕЄМ відбудеться завтра, 20 травня.

🟡 Живий коридор формуємо о 10.00.

🔵Траурну колону з тілом полеглого Героя, яка рухатиметься зі сторони м. Кам’янця-Подільського, зустрічаємо орієнтовно о 10:30 у смт Стара Ушиця.

🟡Коридор зустрічі воїна буде проходити проїзними селами нашої громади до смт Стара Ушиця (вулицями Грушевського, Українська, Головна, О.Кобилянської, Жовтнева).

🔵Прощання з Героєм відбудеться в будинку за адресою вул. Жовтнева, 32, далі поминальна панахида відбудеться в Староушицькому Будинку Культури.

🟡Згодом траурна колона вирушить на кладовище смт Стара Ушиця.

🔵Просимо жителів громади зустріти тіло загиблого захисника Михайла БЛАЖЕЯ живим коридором пошани і пам’яті із квітами.

💔Віддаймо шану Герою за його подвиг перед Україною, розділімо цю непоправну втрату із рідними загиблого. Подякуймо за мужність і патріотизм, за те, що захищав від російського агресора наші мирні домівки, наш затишок і наші життя.🇺🇦