ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ - ЗЕЛЕНЧОНКОМ Максимом Ігоровичем.

  • 242

?ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ!??

30.10.2022 –ще одна скорботна неділя, ще один скорботний день для всіх жителів нашої громади. І знову ми прощалися з Героєм, що загинув за нашу незалежність, за нашу свободу – ЗЕЛЕНЧОНКОМ Максимом Ігоровичем. Провести земляка в останню путь разом із матір'ю Героя, друзями, бойовими побратимами, прийшло чимало жителів Староушицької територіальної громади. Всі, хто прийшов поклонитися сміливому воїну створили живий коридор пошани, що простягнувся на кілометри

ЗЕЛЕНЧОНОК Максим Ігорович, народився 11.09.1998 р. в м.Суми.

Навчався в Сумській школі №1 з 2005-2016 рр.

По закінченню школи вступив до Київського університету Культури і мистецтв, факультет соціології, де навчався до 2021р. Також пройшов навчання з 3D-моделювання, графіка. Працював у Київській фірмі «VOLMI» графічним дизайнером.

З 2021 року Максим разом із матір'ю переїхали в смт Стара Ушиця. З цього року він працював на Київській фірмі дистанційно.

Вільно володів англійською мовою, вивчав французьку, знав точні науки і ще планував поступити на фізико-математичний факультет. Захоплювався альпінізмом, туризмом. Не було такого місця у громаді де він не побував. Природа Поділля, нашого краю його захоплювала.

 

З початком повномасштабної війни хлопець не став чекати і з перших днів пішов добровольцем воювати на захисті Батьківщини.

Проходив навчання і службу в 128 Гірсько-штурмовій бригаді м. Мукачево. Здобув знання оператора дронів.

Рядовий-стрілець, санітар стрілецького взводу, стрілецької роти, стрілецького батальйону Максим Ігорович загинув 24 жовтня під час мінометного обстрілу у боях поблизу населенного пункту Новокам'янки Херсонскої області. Вірний військовій присязі у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість та мужність.

Глибоко сумуємо та співчуваємо матері Максима пані Ніні. Вона втратила єдиного сина… Щира вдячність їй за те, що виховала Патріота й справжнього Захисника України!

Герої не вмирають!??

Вічна слава та пам‘ять Герою України!??