ВЕЛИКОДНЯ ПАСОЧКА ДЛЯ ВОЇНА

??ВЕЛИКОДНЯ ПАСОЧКА ДЛЯ ВОЇНА????

Наближається світле величне свято - Великдень. Аби свято Воскресіння Христового відчули і наші захисники, в Староушицькій громаді пройшла акція «Спечи пасочку для воїна ЗСУ».

З величезним задоволенням до доброї справи долучилися усі небайдужі жителі громади. В рамках акції спільними зусиллями було випечено 843 пасочки????, а саме:

??с. Грушка – 120;

??с. Подільське – 180;

??с. Нефедівці – 100;

??с. Рункошів – 160;

??с. Чабанівка – 98;

??с. Крушанівка – 90;

??с. Гораївка -20;

??смт Стара Ушиця – 75.

Частину традиційних великодніх гостинців було відправлено до військової частини А2641 в м. Кам’янець-Подільський, решта будуть розподілені для військовослужбовців на інших напрямках. ????

Дякуємо усім, хто не залишився осторонь та взяв участь у акції, щоб наші захисники змогли відчути домашню атмосферу та нашу підтримку.????

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатний початок нашої перемоги!????????