До 80-річчя від дня народження Миколи Антоновича в Крушанівській та Староушицькій бібліотеках оформлено тематичні полички «Моє коріння на цій землі».

МИКОЛА АНТОНОВИЧ МАЧКІВСЬКИЙ

10 січня 1942 року в селі Хоросток Славутського району на Хмельниччині народився Микола Антонович Мачківський. У 1968 р. закінчив факультет журналістики Львівського державного університету ім. І.Франка. З 1979 р. Мачківський М.А. член Національної спілки письменників України, а з 1980-го – Національної спілки журналістів України.

Поет, прозаїк, літературознавець М.А. Мачківський удостоєний багатьох почесних нагород. Він – лауреат Міжнародної літературної премії ім. Івана Кошелівця (2001), обласних премій – ім. В. Булаєнка (1993), ім. М. Годованця (2002), міської ім. Б. Хмельницького (1997), міжобласної – “Скарби землі Болохівської” (2008) та Хмельницької читацької літературної премії “Марічка” (2017).