Відкрито конкурсний відбір на 48 посад поліцейських офіцерів громад Хмельницької області 🇺🇦

Зацікавлений у розвитку свого міста чи села та бажаєш долучитися до реалізації реальних змін — запрошуємо до команди поліцейських офіцерів громад Хмельниччини!

🔹Служба поліцейського офіцера громади має різноплановий характер. Спектр повноважень зобов’язує кожного #ПОГ бути юридично грамотним і професійно мобільним, розвивати організаторські здібності та гнучкість у комунікації.

🔸Поліцейський офіцер громади — це правоохоронець нового покоління. Підхід до організації служби виходить на кардинально новий рівень. Базується на суспільних цінностях та актуальних запитах мешканців територіальних громад.

•Кам’янець-Подільська ТГ - оголошено конкурс на заміщення 16 посад поліцейського офіцера громади;

•Жванецька ТГ - оголошено конкурс на заміщення 2 посад;

•Китайгородська ТГ - оголошено конкурс на заміщення 1 посади;

•Орининська ТГ - оголошено конкурс на заміщення 1 посади;

•Слобідсько-Кульчієвецька ТГ - оголошено конкурс на заміщення 1 посади;

•Староушицька ТГ - оголошено конкурс на заміщення 1 посади;

•Дунаєвецька ТГ - оголошено конкурс на заміщення 5 посад;

•Маківська ТГ - оголошено конкурс на заміщення 1 посади;

•Новоушицька ТГ - оголошено конкурс на заміщення 8 посад;

•Чемеровецька ТГ - оголошено конкурс на заміщення 7 посад;

•Гуківська ТГ - оголошено конкурс на заміщення 1 посади;

•Закупненська ТГ - оголошено конкурс на заміщення 2 посад;

•Меджибізька ТГ - оголошено конкурс на заміщення 1 посади;

•Ленковецька ТГ - оголошено конкурс на заміщення 1 посади.

✅ Подача анкет з 27 лютого по 12 березня включно!

📩 https://otg-officer.police.gov.ua/

Інші оголошення