?? ЗУСТРІНЕМО ГЕРОЯ ГІДНО. Повідомляємо мешканців Староушицької громади про те, що прощання з загиблим Максимом ЗЕЛЕНЧОНКОМ відбудеться завтра, 30 жовтня.

? Живий коридор формуємо об 11.00.

? Траурну колону з тілом полеглого Героя, яка рухатиметься зі сторони м. Кам’янця-Подільського, зустрічаємо орієнтовно об 11:30 у смт Стара Ушиця.

?Поминальна панахида та прощання відбудеться в Староушицькому Будинку Культури.

Згодом траурна колона вирушить на кладовище смт Стара Ушиця.

Просимо жителів громади зустріти тіло загиблого захисника Максима ЗЕЛЕНЧОНКА живим коридором пошани і пам’яті із квітами.

?Віддаймо шану Герою за його подвиг перед Україною, розділімо цю непоправну втрату з матір'ю загиблого. Подякуймо за мужність і патріотизм, за те, що захищав від російського агресора наші мирні домівки, наш затишок і наші життя.