ВІЧНА ТА СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ

????????ВІЧНА ТА СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ????

Вчора наша громада попрощалася з 26-річним воїном, який боронив нашу країну від російських окупантів, патріотом, старшим солдатом 24 бойової бригаді ім. короля Д. Галицького Станіславом КУЗЬМІНСЬКИМ.

У 2016 році Станіслав добровільно написав заяву до Кам’янець – Подільського ОМВ

Служив в м. Києві у президентському полку.

Старший солдат, Учасник БД від 17.04.2019 р, служив в гарячих точках (4 роки був в зоні АТО ).

3 роки служив по контракту в військовій частині м. Кам’янець –Подільського.

Станіслав був сумлінним військовослужбовцем, постійно удосконалював свої вміння та навички, проявляв розумну ініціативу, був гарним другом для товаришів по службі.

Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» указ Президента України Петра Порошенка від 17 лютого 2016 року .

Нагороджений ВІДЗНАКОЮ командира 24 окремої механізованої бригади ім. короля Д. Галицького.

Нагороджений медаллю « ОПЕРАЦІЯ ОБЄДНАНИХ СИЛ. ЗА ЗВИТЯГУ ТА ВІРНІСТЬ» від 16.08.2019 р.

2 квітня 2022 року доданий указ Президента України Володимира Зеленського про відзначення Кузьмінського Станіслава Петровича старшого солдата МЕДАЛЛЮ ЗА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ В УКРАЇНІ.

Загинув 3 квітня 2022 року під час виконання бойового завдання.

В останню путь земляка провели рідні, друзі, військовослужбовці, представники влади та односельчани. Поховали воїна з військовими почестями.

Схиляємо у пошані голови перед світлою пам’яттю Українського Захисника, гідного сина нашого незламного народу.????????????

Фото без опису  Фото без опису