Відбувся святковий концерт до Міжнародного Дня Дністра «Дністер – перлина заповідних територій»

  • 1195

 

13 липня в Староушицькій громаді відбувся святковий концерт до Міжнародного Дня Дністра «Дністер – перлина заповідних територій». Вже вкотре оглядовий майданчик над Бакотським монастирем перетворився на осередок святкового настрою, співів, танців та приємного родинного відпочинку. Неймовірна краса мальовничих краєвидів Бакотської затоки дає неймовірний заряд бадьорості і життєвої енергії. З кожним роком в наші краї приїздить все більше і більше туристів. І цього дня для них також було цікаво бачити святкову метушню..

 

  Розпочав свято голова Староушицької ОТГ Тимчук Анатолій Сергійович: «Наш край прекрасний своєю історією, своєю культурою та традиціями. І саме нашим наступним поколінням потрібно донести та передати їх. Передусім, ми прагнемо, аби молоде покоління було ближче до рідної землі, пізнавало своє коріння..»

  

Активно долучилися до свята наші підприємці. Був організований справжній ярмарок. Неподалік сцени йшла жвава торгівля холодними напоями, продуктами бджільництва, домашньою випічкою, можна було посмакувати смачною ухою та шашликами. ФОП Прудивус Сергій Миколайович  представив нові види  чаїв із лікарських рослин, вирощених біля Старої Ушиці

  

  

Бакотська затока, для більшості жителів нашої громади, є символом всіх тих сіл, які назавжди залишились під водою. І тому, не випадково, що в такі дні вона стала місцем зустрічі односельчан, які розселилися по всьому світу. Вони приїздять віддати шану рідній землі.

  

  

  

  

  

  

  

Радували своїми піснями місцеві аматорські колективи, звучали музичні твори у виконанні духового оркестру, з танцювальними номерами виступали учні ліцеїв та вихованці Староушицького ОДС «Дністер». Також цього року до нас приїхало багато гостей-артистів. Приємним було те, що відгукнулися на запрошення з м. Хмельницького – народний ансамбль музики і пісні «Ретро» культурно-мистецького центру «Ветеран». Також завітали на свято Віталій Міхалевський та Михайло Цимбалюк - члени Національної спілки письменників України. Для всіх приємним сюрпризом став візит братів Вадима та Євгена Гжегожевських. Їхня пісня «Бакота» стала за цей час улюбленою для жителів нашої громади. Адже вона по мотивам близька для всіх нас. І, недаремно, їх ми вважаємо своїми земляками. Брати виконали багато пісень, розповіли веселі історії, а пісню «БАКОТА» всі люди просили виконати на біс.

   

  

  

  

  

По завершенню свята голова громади Анатолій Тимчук подякував усім учасникам, гостям свята та всім хто допомагав у його організації: «Проведення таких заходів стало доброю традицією. І ми сподіваємося, що з кожним роком це свято буде проходити масштабніше.  Хочеться щиро подякувати всім ініціативним людям, які активно долучилися до проведення свята. До зустрічі у наступному році!»