ДЕНЬ СОБОРНОСТІ. Зустріч на мосту через річку Збруч делегацій із різних куточків держави

22 січня виповнилося 100 років з того часу, як на історичній арені з проголошенням Центральною Радою IV Універсалу Україна вперше постала як єдина, незалежна і суверенна держава. Тоді відбулося возз’єднання всіх українських земель. Однак скільки важких випробувань постало на долю тоді ще молодої держави. Багато відбулось подій які зруйнували державність але дух нації не зламали. З плином часу ми повинні пам’ятати про ті важливі події 1919 року.

Головні урочистості, на які прибули делегації з усієї Хмельниччини, відбулися на мосту через річку Збруч між селом Гуків, що на Чемеровеччині, та селищем Скала-Подільска Борщівського району Тернопільської області. Завітали на дійство гості з багатьох куточків України. Також була присутня делегація від Староушицької ОТГ. Розпочалося святкування із символічного єднання: на мосту з двох частин склали знамено України. Зі сторони Хмельниччини несли 50-ти метровий синій стяг, а від Тернопільщини 50-ти метровий жовтий, які разом символізують століття Соборності.